Chalupa u Žofky


chalupa Oščadnica u Žofky


Táto novo zrekonštruovaná drevenica ponúka vo svojich priestoroch pocit útulného a voňavého domova.

V tejto chalupe poskytujeme ubytovanie pre 2 rodiny s max. kapacitou 8 osob+2 pristelky.Interier chalupy ma 2 apartmany.Kazdy apartman ma vybavenu kuchynu,4 postelovu spalnu + 1 prístelku,kupelnu so sprchou a wc.Celá chalupa je bezbarierová.K apartmánom patri aj velka spoločenská miestnost Koliba s krbom,stolným futbalom a velkým posedenim pre 10 osob.

Chalupu prenajimame len jednej skupine osob.

Prvý apartman ma veľkú kuchyňu s kompletne vybaveným kuchynským kútom ( chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, el. 2-platnička, el. rúra, kuchynský riad, ...), jedálenským kútom, rozkladacím gaučom a kachľový sporák s rúrou na tuhé palivo. Z kuchyne sa vchádza do spálne, kde je jedna manželská a dve samostatné postele a TV Magio+wifi. Kúpeľňa má WC a sprchovací kút.

Druhý apartmánmá 4 postelovu spálnu s manželskou postelou+rokladacia sedačka+rozkladacie kreslo,TVMagio+wifi.Kuchyna je vybavená kuchynskou linkou s varnou doskou,el.rurou,odparovačom,umývačkou,výčapným zariadením,chaladničkou,kávovarom DOLCE,kompletným kuchynským vybavením.Je tu kupelna s WC a sprchovým kutom. Kúrenie je centrálne krbom na  tuhé  palivo. Celkovo je možné ubytovanie pre 8 osôb + 2 prístelky.Kazdý apartmán má samostatný vchod z vonku a je  bezbariérový.

Objekt je celý nefajčiarsky a bez prítomnosti majitelov.

Celý pozemok je oplotený a parkovanie je možné pre 2 autá . V zadnej časti záhrady tejto chalupy je malé hospodárstvo, kde sa v lete pasú ovečky a chovajú zajačiky, o ktoré sa hostia počas pobytu môžu starať. Záhrada v prednej časti je udržiavaná s ohniskom, hojdačkou a detským ihriskom s pieskoviskom. K dispozícii je i záhradné posedenie.

http://www.dovolenky.sk/">Dovolenka na Slovensku
http://www.chaty-chalupy.sk">chaty, chalupy,

http://www.hotely-penziony.sk">hotely, penzióny