Chalupa pod lipou


chata_pod_lipou

 

Táto storočná drevenica prešla úplnou rekonštrukciou a ponúka vo svojom interiéri staronový obraz tradičných ľudových prvkov kysuckého regiónu.

 

 

Prízemie tvorí veľká kuchyňa s kompletne zariadeným kuchynským kútom (mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica, el. 4 – platnička, kuchynský riad, ...) jedálenský kút, rozkladacia posteľ a veľká kachľová pec s rúrou. Z kuchyne sa vchádza do malej spálničky 2+1. Na prízemí je i kúpeľňa (sprchovací kút + WC) a veľká spoločenská miestnosť s posedením pri krbe s TV, DVD a Videom. Z kúpeľne sa vchádza do malej špajze, kde je k dispozícii ešte jedna chladnička. Zo spoločenskej miestnosti sa vychádza do podkrovia, kde je 4-posteľová spálňa (1 x manželská posteľ + 2 x samostatná posteľ) a kúpeľňa (sprchovací kút + WC). V celom objekte je zákaz fajčiť. Kúrenie je kombinované – elektrické konvektory alebo tuhé palivo. Ubytovanie je možné pre 8 osôb.

 

Exteriér tvorí presklená terasa s posedením a gulečníkom, prístrešok, ktorý v lete využívame pre stolný tenis a v zime pre parkovanie. V záhrade si určite obľúbite štýlový altánok s dreveným nábytkom, a grilom. Chalupa má i upravené ihrisko na futbal, nohejbal, volejbal, bedminton či tenis. K dispozícii sú i lopty a rakety. Celý pozemok je oplotený a parkovanie je možné pre 3 autá.


http://www.dovolenky.sk/">Dovolenka na Slovensku
http://www.chaty-chalupy.sk">chaty, chalupy,

http://www.hotely-penziony.sk">hotely, penzióny

maco

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu !!!